Дистрибуція

НАША МІСІЯ І ЦІЛЬ

Допомогти нашим клієнтам облаштувати свою оселю та інші споруди, відповідно до їх побажань, потреб та бюджету. Ми робимо процес ремонту та будівництва максимально приємним і легким, завдяки тому, що пропонуємо своїм клієнтам якісні будівельні матеріали, вигідні ціни від виробників, та відмінний сервіс.

ПРАЦЮЄМО ПО ОБЛАСТІ
Якщо у вас є питання щодо співпраці, зв`яжіться з нашим менеджером

Офіс

[email protected]

тел.: 050 084 76 11

ТІЛЬКІ ЯКІСНА ПРОДУКЦІЯ

Дистиб’юторська компанія «Максібуд» як окремий підрозділ працює на ринку будівельних матеріалів з 10 вересня 2008 р. За цей час ми розвинули карту дистриб’юції по всіх крайніх точках Закарпатської області .
Активна карта дистриб’юції становить 362 Т.Т. Ми задовільняємо до 40 % асортименту РТТ, завдяки співпраці з відомими світовими брендами, серед яких - Dufa, Polimin, Isover, Knauf, Ceresit, Moment,  Kronospan,  Ondulin, Техноніколь та ін.
Завдяки нашій команді професійних менеджерів, та доставці товарів в будь-яку точку Закарпатської області, ми в чіткі терміни здійснимо комунікацію, дистрибуцію та згенеруємо продажі продукції наших партнерів.

 

Чому з нами вигідно працювати?
Ми повністю забезпечимо Вашу потребу в доставці товару. При необхідності ми можемо організувати доставку з іншого магазину в Закарпатській області .
Наші спеціалісти повністю підберуть асортимент будівельних матеріалів, необхідних для загального будівництва і декору
При співпраці з будівельниками ми оптимально збалансовуємо необхідні будматеріали для досягнення балансу «ціна – якість» товару.На наших власних складських площах в 2000 м2  ми завжди підтримуємо необхідний залишок товарів в наявності . В нашій компанії працює дві ексклюзивні фокус-команди та команда менеджерів загального прайсу.
Гуртово-роздрібна торгівля
будівельними матеріалами

© ТОВ «МАКСІБУД»
 
Будматеріали
Електротовари
Сантехніка
Оздоблення
Двері
Інструменти
Покрівля
Металопрокат
Компанія
Новини
Контакти
Товари
Послуги
Школа майстрів
Магазини
Дистрибуція
050 700 84 84
[email protected]
м. Свалява
вул. Головна, 6
brightmedia - стратегии продвижения, креативные концепции, персональный брендинг